All about dogs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All about dogs


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kiara - Zlatni retriver

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rottie




Broj postova : 16
Join date : 01.11.2008

Kiara - Zlatni retriver Empty
PostajNaslov: Kiara - Zlatni retriver   Kiara - Zlatni retriver Icon_minitimened stu 02, 2008 12:01 am

"Caos svima"
Kiara - Zlatni retriver Spa0038ce5

"Ja sam Kiara, Rodjena sam 6.7.2007., u ovu porodicu sam dosla sa 12 nedelja(za 3 dana imacu 15 meseci). Ja sam jedno malo(bilo nekad...) blesavo(jos uvek) stvorenje(kazu cudoviste ali ne verujte im...) . Mnogo volim da se igram!!! Skacem kao blesava i da jurim, dok drugi psi pokusavajud a me uhvate. Mnogo volim druge pse, a i decu! Samo sto ne skacem na decu i na ljude toliko,, kod njih pridjem i legnem da se mazim,(deca su mala necu da ih uplasim) ali onda oni pocnu da proizvode neke cudne zvuje i da trce ZABAVA JE POCELA!!! Jedino ne razumem zasto me uvek zaustavljaju i ja da trcim i da se radujem, kad vec mogu i drugi... Ne znam... Sto se tice hrane, ja sam kao i drugi retriverui "malo" halapljiva... Ne biram sta stavljam u usta, jel to meso, kost, suvo parce hleba ili kora od lubenice... Toliko o meni za sada... Ne znam sta da kazem a da vam vise ne dosadjujem... pa evo vam par mojih fotkica..."

"Kad sam dosla, bila sam jako mala"
Kiara - Zlatni retriver Kiaranapodu000dp6.th

"Nisam plakala, ali posto sam bila umorna zagrlila sam lopticu i legla da spavam"
Kiara - Zlatni retriver Spa00141bd5.th

"Av, av, av, (necu da ti dam da me slikas)!"
Kiara - Zlatni retriver Spa0053xi9

"Rekoh nema slikanja"
Kiara - Zlatni retriver Spa0048ba2

"Evo jedna moja slicica..."
Kiara - Zlatni retriver Spa0052dg5


"A sad pa-pa od mene"
Kiara - Zlatni retriver Image064nr0
[Vrh] Go down
Rottie




Broj postova : 16
Join date : 01.11.2008

Kiara - Zlatni retriver Empty
PostajNaslov: Re: Kiara - Zlatni retriver   Kiara - Zlatni retriver Icon_minitimened stu 02, 2008 12:03 am

"U stvari evo vam jos par mojih slicica kad sam malo starija..."

"Ovako ja spavam..."
Kiara - Zlatni retriver Noceslike032iv4

"Molim? Ko me budi?"
Kiara - Zlatni retriver Noceslike034rb6

"Evo, evo ustajem"
Kiara - Zlatni retriver Noceslike048jx3

"Ja sa svojim sestrama (Ovo skroz levo je Bea, u sredini sam ja, a skroz desno je Beki)
Kiara - Zlatni retriver Bild0033au4

"Ne zna se ko se sa kim igra"
Kiara - Zlatni retriver Bild0037wt6

"Moja dobra seka"
Kiara - Zlatni retriver Bild0038bu6

"Ej koga ja to vidim..."
Kiara - Zlatni retriver Bild0030oa5

"Eto to su neke od mojih slicica... Mozda se uskoro budem slikala pa da vam postavim svoje najnovije slike jel u ove malcice stare..."
[Vrh] Go down
doby_rott
Admin



Broj postova : 18
Join date : 01.11.2008

Kiara - Zlatni retriver Empty
PostajNaslov: Re: Kiara - Zlatni retriver   Kiara - Zlatni retriver Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:22 pm

Kao prvo welcome na ovaj forum
predivna je kiara
ja jako volim goldene i pored rottica su mi jedna od najdrazih rasa
[Vrh] Go down
https://dogsrule.forumhr.com
Sponsored content





Kiara - Zlatni retriver Empty
PostajNaslov: Re: Kiara - Zlatni retriver   Kiara - Zlatni retriver Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kiara - Zlatni retriver
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
All about dogs :: Nasi najdrazi cetveronosci :: PREDSTAVITE VASEG PSA-
Forum(o)Bir: